Zaloguj

Ciekawostki

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Ciekawostki>"Amityville: Awakening" nadal nie ma szczęścia

"Amityville: Awakening" nadal nie ma szczęścia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kontynuacja serii bardziej naweidzona niż dom o którym opowiada.

Najnowsza część serii cały czas zalicza wpadki. Najpierw fani chłodno przyjęli wieść o tym, że pierwotnie planowany na kategorię R film został ostatecznie zakwalifikowany jako PG13, a co za tym idzie, znacząco oskubany z horrorowego mięska (pisaliśmy o tym TUTAJ). Później (powstający od 2014 roku!) film zaliczył obsuwę premiery z kwietnia 2016 na styczeń 2017 (a jak dobrze wiemy, nadal nie wyszedł). Teraz doszła do tego wszystkiego afera związana z plakatem promującym horror.

Ponieważ film promuje taka oto grafika:

amityville awakening

Można rzec, nic specjalnego, plakat horroru jakich wiele, widzieliśmy taki już wiele razy. I tu największym problemem jest to, że NAPRAWDĘ taki już był! Zarówno plakat, jak i co gorsza twarz/kard pochodzi z filmu Possesion Experiment, a to już prosi się o interwencję prawników.

possesion experiment amityville awakening porównanie

Podczas gdy w internecie zawrzało, portal Bloody-Disgusting postanowił sprawie przyjrzeć się bliżej. Na szczęście okazało się, że plakat jest autorstwa malezyjskiego dystrybutora filmu i najprawdopodobniej ani producenci, ani autorzy filmu nie mieli o całej sprawie pojęcia, a tym bardziej nie brali w tym udziału. Niestety, nie każdy do tej informacji dotrze, a mleko już zostało rozlane.

Pechowe Amityville: Awakening ma wejść do kin, według ostatnich zapowiedzi, 30 czerwca 2017.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto