Zaloguj

Ciekawostki

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Ciekawostki>Kolejnym adaptowanym na serial filmem będzie...

Kolejnym adaptowanym na serial filmem będzie...

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Killer Klowns From Outer Space???!!!

Zaproszony do podcastu Movie Crypt (swoją drogą prowadzonego przez Adama Greena i Joe Lyncha) jeden z twórców oryginału - Stephen Chiobo powiedział:

W tym momencie opracowujemy długi serial dla kablówki. Zastanawialiśmy się czy robić sequel czy remake?’ Stwierdziliśmy, że zrobimy ‘requel’ – czyli dwa w jednym. Pracujemy nad tym już od jakiegoś czasu. Będzie to trylogia w czterech częściach (nie mam pojęcia co to ma oznaczać) i podążać będzie za nowymi bohaterami doświadczającymi inwazji klaunów, od czasu do czasu wskoczy ktoś z z przeszłości (pierwszego filmu) i poznamy jego historię – dowiemy się co działo się przez ostatnie 25 lat. To będzie zajebiste.

Wstrzymałbym się z entuzjazmem, bo nic tu nie ma konkretnego. Niemniej miło byłoby obejrzeć kicz równie świadomy siebie jak oryginalny film. Czas pokaże, czy którekolwiek z zapewnień pana Chiobo się ziści.

Killer Klowns From Outer Space (Mordercze Klauny z Kosmosu) to powstały w 1988 roku komediohorror klasy B o przybyszach z kosmosu, będącymi cyrkownymi klaunami (wraz z całym inwentarzem),k tórzy przybyli zamienić ludzkość w swoje pożywienie. Jeśli go nie widzieliście, sprawdźcie ten trailer i oceńcie czy to wasz klimat:

Media

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto