Zaloguj

Plotki

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Plotki>"World War Z 2" w 2018 a reżyserem... David Fincher?

"World War Z 2" w 2018 a reżyserem... David Fincher?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Lekko szokujące plotki.

Według serwisu Variety, sequel adaptacji książki World War Z, wchodzi na etap preprodukcji i możemy się spodziewać, że właściwe prace ruszą w pierwszym kwartale 2018. Co interesuje jeszcze bardziej, najwyraźniej zaklepano miejsce na fotelu reżyserskim samemu Davidowi Fincherowi (Fight Club, Obcy 3, Siedem, Zaginiona Dziewczyna). Byłby to pierwszy projekt, przez niego reżyserowany od czasu wspomnianego Gone Girl (2014).

Warto zauważyć, że podkreślono, iż póki co projekt nie dostał oficjalnego zielonego światła, toteż mimo wiarygodności Variety, informację należy traktować na chwilę obecną jako plotkę (choć, jeśli wierzyć portalowi, powinniśmy się spodziewać oficjalnej zapowiedzi w ciągu paru tygodni).

Producentem filmu jest Brad Pitt (i jego studio Plan B), który miał również zagrać w sequelu. Druga część World War Z (2013), jakby nie było sporego hitu, została wstępnie zapowiedziana już w 2014, przez jakiś czas nawet miała reżysera i wszystko szło sprawnie. Później nastąpiły spore problemy produkcyjne, a kolejny gwóźdź do trumny wbijał głośny rozwód Brada z Angeliną Jolie. Od czasu porzucenia stołka przez wcześniejszego reżysera, pana Juana Antonio Bayonę (Sierociniec, serial Penny Dreadful, Siedem Minut Po Północy), Pitt rozmawiał podobno z wieloma reżyserami, jednak nie mogli znaleźć wspólnego języka, ten nawiązał się dopiero z Fincherem, którego pomysł podobno bardzo zaintrygował.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto