Zaloguj

Publicystyka

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Publicystyka>Przegląd halloweenowych maratonów filmowych

Przegląd halloweenowych maratonów filmowych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Co w tegoroczne halloween zobaczymy w multipleksach?

Zacznijmy od oferty jaką przygotowało Cinema City. Nie ma jednego lineupu dla wszystkich kin (bo wybór odbywał się na zasadzie głosowania dla każdego kina), ale przewijają się następujące tytuły:

Najczęściej (właściwie niemal we wszystkich kinach) zobaczycie Blair Witch i Obecność 2, co do reszty, sprawdźcie TUTAJ, czy w Cinema City koło was grają coś ciekawego, czy trafiliście gniota.

Kina, w których odbędzie się Maraton Halloween: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa (Wolność), Gdańsk, Gliwice, Katowice (Punkt 44), Kraków (Plaza), Lublin (Plaza), Łódź, Poznań (Plaza), Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń (Plaza), Wałbrzych, Warszawa Bemowo, Warszawa Promenada, Zielona Góra.

Data maratonu: 28 października


Helios przygotował dwa maratony, jeden poświęconym czarnym komediom i komedio horrorom, a drugi już grozie właściwej.

Pierwszy, maraton Horrory Pełne Absurdu pokaże cztery premiery:

Ceny biletów wachają się od 28 do 36 złotych, w zależności od klienta, do każdego biletu napój gratis, więcej szczegółów TUTAJ.

Data maratonu: 28 października

 

Drugi, maraton Horrory Pełne Grozy również zaprezentuje cztery pozycje, w tym trzy premiery i jedną przedpremierę.

Ceny biletów wachają się od 28 do 36 złotych, w zależności od klienta, do każdego biletu napój gratis, więcej szczegółów TUTAJ.

Data maratonu: 31 października


Ostatni multipleks, Multikino również ma swoją propozycję dla osób chcących spędzić noc w kinie, kolejny EnEmEf. W ofercie znajdują się filmy:

Ceny biletów od 25 złotych do 33 złotych,więcej szczegółów TUTAJ.

Maraton odbędzie się jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy (dodatkowy pokaz 29.10), Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Dzień maratonu: 28 października

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto