Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Wiadomości>"Dwie Śmierci Beaty" na Polak Potrafi [PATRONAT MEDIALNY]

"Dwie Śmierci Beaty" na Polak Potrafi [PATRONAT MEDIALNY]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

“Dwie śmierci Beaty” to nowy projekt kilku niezrzeszonych filmowców, część z nich zna się od paru lat. Stworzyli razem wiele pozytywnie odebranych produkcji. Całość tworzy dobrze zgraną ekipę, która postara się stworzyć coś nietuzinkowego.

Tym razem będzie to czarna komedia z elementami horroru odnoszącymi się do amerykańskich filmów lat 80-tych, a główną rolę zagra Artur Barciś. Inspiracją do napisania scenariusza były fragmenty wcześniej powstałego komiksu.

Do tej pory zrealizowaliśmy fragment filmu, który posłużył nam jako promocja projektu. Całościowo znalazł się w filmie promocyjnym, jednak tutaj można zobaczyć go oddzielnie.

Stworzymy nowoczesny film w duchu VHS bez asekuracji tanimi filtrami!
W ostatecznym filmie zapewniamy ostry obraz i estetykę zawieszoną pomiędzy kinem skandynawskim, a Polską Szkołą Zimnej Wódy. Nie martwcie się jednak - obiecujemy, że przerysowany i patologiczny klimat historii nie zostanie naruszony.

Żeby nasza produkcja została zrealizowana potrzebujemy jedynie drobnego dofinansowania.Jeśli lubicie czarny humor i mocne kino lat 80-tych - wspomóżcie nas choćby złotówką!

 

FABUŁA:

Albert to udręczony codziennością 50-latek. Nic jednak nie przygniata go w życiu tak mocno jak jego gruba żona Beata. Dni upływają mu pomiędzy nudną pracą, a spełnianiem zachcianek jego małżonki. Albert nie jest jednak typowo uległą fajtłapą. Budzi się w nim bunt, a to może doprowadzić tylko do jednego... Morderstwa.

We wszystko wmieszany będzie psychopatyczny palacz zwłok Staszek, piękna i chcąca prawdziwego sera (a nie produktu seropodobnego) lodziarka - Diana  i kometa, którą podejrzewa się o wskrzeszenie Jezusa Chrystusa 2000 lat wcześniej.

Długość: 30 minut
Premiera: Listopad 2016

Szczegółowe informacje dotyczące projektu, takie jak obsada, ekipa, itp. znajdziecie na:

DWIE ŚMIERCI BEATY NA POLAK POTRAFI

DWIE ŚMIERCI BEATY NA YOUTUBE

DWIE ŚMIERCI BEATY NA FACEBOOKU

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto