Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Wiadomości>Remake "To" - oto jak wygląda nowy Pennywise

Remake "To" - oto jak wygląda nowy Pennywise

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czy nowy aktor przebije Tima Curry?

Na pewno nie będzie łatwo, w końcu jego kultowa kreacja łączyła w sobie wszystko to co najgorsze w strachu przed klaunami. Nową twarzą klauna potwora będzie Bill Skarsgard (Hemlock Grove, niezbyt dobry serial ze świetną kreacją tego pana).

Bill tak wypowiada się o swojej roli: "To bardzo ekstremalna postać. Nieludzka. To coś więcej niż socjopata, bo on nawet nie jest człowiekiem. Nie jest klaunem. Ja pokazuję tylko jedno z jego wcieleń." Wspomina też, że celowo twórcy odeszli od brudnej maniery makeupu wylansowanej przez Jokera w wykonaniu Heatha Ledgera na potrzeby Mrocznego Rycerza. "Było bardzo ważne, żebyśmy stworzyli coś świeżego i unikalnego." Podsumowuje.

Nadmienia też jak on widzi charakter Pennywise'a: Ta istota bardzo lubi kształt Pennywise'a, grę którą sobie stworzyło i polowanie. To co uważa za zabawne z pewnością nie przynosi radości nikomu innemu. Ale ona sama myśli, że jest zabawna.

Reżyserem filmu, podzielonego na dwie części jest Andy Muschietti (Mama). Pierwsza część wejdzie do kin 8 września 2017.

Do rzeczy, oto nowy Pennywise:

pennywise2017

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto