Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Wiadomości>Potwierdzono trzecią część serii "Cloverfield"

Potwierdzono trzecią część serii "Cloverfield"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nowy film z serii jeszcze w tym roku.

Cloverfield to film z 2008 roku, wielokrotnie wspominano, że będzie stanowił część serii, ale dopiero w 2016 za sprawą 10 Cloverfield Lane stało się to faktem. Na kolejną część nie będziemy musieli już tyle czekać. Nowy film pojawi się 27 października 2017.

Będzie nim produkowany obecnie przez JJ Abramsa God Particle (nie wiadomo, czy to tytuł ostateczny czy roboczy). Ten thriller science fiction opowie o astronautach, którzy dokonują wielkiego odkrycia, ale niosącego ze sobą olbrzymie zagrożenie, przez co będą musieli walczyć o swoje życia. Ze względu na datę premiery, God Particle stanie w szranki z oczekiwaną Saw Legacy (Piła 8, u nas jeszcze bez tytułu).

To informacje potwierdzone, ale krąży poza tym plotka, jakoby inny produkowany przez Abramsa film również miał być w uniwersum Cloverfield. Mowa o Overlord, sci-fi, w którym poznamy historię oddziału amerykańskich żołnierzy, którzy podczas lądowania w Normandii w trakcie II Wojny Światowej otrzymali rozkaz przejęcia jednego z przyczółków niemców. Tam odkrywają nowego, nadnaturalnego wroga, bedącego owocem eksperymentów Rzeszy.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto