Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Wiadomości>"Kult Laleczki Chucky" najbardziej krwawą częścią

"Kult Laleczki Chucky" najbardziej krwawą częścią

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Tak twierdzi sam Don Mancini.

Reżyser/scenarzysta/twórca serii o morderczej lalce podczs festiwalu Monsterpalooza udzielił wywiadu, w którym podjął temat nadchodzącej, siódmej już części. Będzie kontynuowała fabułę Klątwy Laleczki Chucky z 2013 roku. Nica oskarżona o wymordowanie całej swojej rodziny trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie drastyczną terapią i lekami wyperswadowano jej, że to właśnie ona, a nie rzekoma opętana lalka zabiła swoich najbliższych. Aby skonfrontować ją z tą prawdą, jej terapeuta przynosi na sesję lalkę.

Mancini uważa, że ta fabuła daje ogrom możliwości, bo dzieje się w miejscu w którym wiele postaci ma zaburzone postrzeganie rzeczywistości, więc można do woli zapętlać historię. Zmodyfikuje też wygląda lalki, ponieważ po premierze Klątwy słyszał sporo krytycznych opinii.

Co do samej krwistości, autor mówi, że zdecydowanie, w tej części będzie najwięcej gore. Chociaż, jak przyznaje, nie planowali tego od początku, w trakcie produkcji wydawało się naturalne dodawanie więcej niż planowano i finalnie tak właśnie wyszło.

Kult Laleczki Chucky pojawi się na DVD/BluRay i VOD w październiku. Zobaczymy w nim powracające Jennifer Tilly i Fionę Dourif, a Brad Dourif jak zwykle użyczy głosu Chucky'emu.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto