Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Wiadomości>W serialowej "Nocy Oczyszczenia" nie bedzie... Nocy Oczyszczenia.

W serialowej "Nocy Oczyszczenia" nie bedzie... Nocy Oczyszczenia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wygląda na to, że w TV nie ujrzymy rozbudowanej masakry.

Purge, u nas Noc Oczyszczenia to niespodziewanie dla wszystkich, bardzo dochodowa seria. Pierwsza część przy budżecie 3mln$ zarobiła ponad 89mln. Jej sequel sfinansowany za trzykrotną wartość kosztów jedynki przyniósł zysk rzędu niemal 112 mln$, a najnowsza część, Election Year, wyprodukowana za 10 mln. zgarnęła ich 115. Nie było wielkim zdziwieniem, kiedy okazało się, że powstanie też serial (pisaliśmy o tym TUTAJ). Nie spodziewałbym się jednak, że w telewizyjnej wersji Purge nie uświadczymy Nocy Oczyszczenia.

Twórca serii, James DeMonaco oraz producent Jason Blum podzielili się jednak zaskakująca informacją, według której tak właśnie będzie. W serialu zobaczymy to co dzieje się w Stanach w trakcie pozostałych dni roku. Ma to nam pokazać, jak Noc wpływa na społeczeństwo, jakie są jej efekty i przyczyny.

Choć potencjalnie może to być ciekawe, jestem jednak lekko zawiedziony. Współczesna telewizja pozwala niekiedy na większą swobodę niż kino, co serii takiej jak Purge mogłoby wyjśc na zdrowie, a zamiast tego dostaniemy produkcję z o wiele mniejszą zawartością mięsa.

Serial pojawi się na antenie stacji SyFy w 2018. 4 lipca 2018 wejdzie też do kin czwarta część Nocy Oczyszczenia. O jej poprzedniczce możecie przeczytać na przykład TUTAJ.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto