Zaloguj

Zapowiedzi

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Zapowiedzi>"Mgła" - zwiastun serialu

"Mgła" - zwiastun serialu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Coś jest we mgle.

Kolejna (po rewelacyjnym filmie z 2007 roku) adaptacja noweli Stephena Kinga nadciąga, a jej pierwszy zwiastun pokazuje, że jest na co czekać.

W Mgle poznajemy małe miasto gdzieś w USA, w którym życie toczy się powoli do dnia w ktorym spowija je gęsta mgła. Mieszkańcy z przerażeniem odkrywają, że czają się w niej potwory, które nie mają przyjaznych zamiarów. Wspólnie szukają schronienia, ale szybko okazuje się, że największym zagrożeniem dla siebie mogą być oni sami.

Serial podchodzi do fabuły noweli dość wiernie, ale rozbudowuje ją. Nie będziemy obserwowali tylko grupy ludzi schowanej w centrum handlowym. Twórcy pokazą nam także kilka innych, w tym na przykład ludzi zabarykadowanych w kościele, indoktrynowanych przez pastora, który stwierdza, że nastał dzień sądu. Oczywiście dodane zostanie też mnóstwo postaci nie istniejących na kartach książki. Nie kopiowano natomiast bohaterów oryginału, wspomina się tylko, że być może niektóre z nich zobaczymy, ale najwyraźniej ekipa nie chce odkrywać wszystkich kart.

Serial Mgła będzie miał premierę 22 czerwca na Spike TV. Wcześniej o Mgle pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

mist serial

Media

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto