Zaloguj

Zapowiedzi

Jesteś tutaj:Gorehound>Filmy>Zapowiedzi>Serial "Mgła" - nowy, krwawy zwiastun

Serial "Mgła" - nowy, krwawy zwiastun

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W serialowej adaptacji nieraz posoka chlapnie na ekran.

Poprzedni zwiastun (do zobaczenia TUTAJ) stawiał na atmosferę i wprowadzenie widza w temat. Najnowszy puszcza hamulce i stawia na gore. Jeśli baliście się, że epizodyczna wersja będzie ugrzeczniona w stosunku do filmowej, to możecie się chyba uspokoić, będzie czerwono.

W Mgle poznajemy małe miasto gdzieś w USA, w którym życie toczy się powoli, do dnia w ktorym spowija je gęsta mgła. Mieszkańcy z przerażeniem odkrywają, że czają się w niej potwory, które nie mają przyjaznych zamiarów. Wspólnie szukają schronienia, ale szybko okazuje się, że największym zagrożeniem dla siebie mogą być oni sami.

Serial podchodzi do fabuły noweli dość wiernie, ale rozbudowuje ją. Nie będziemy obserwowali tylko grupy schowanej w centrum handlowym. Twórcy pokażą nam także kilka innych, w tym na przykład ludzi zabarykadowanych w kościele, indoktrynowanych przez pastora, który stwierdza, że nastał dzień sądu. Oczywiście dodane zostanie też mnóstwo postaci nie istniejących na kartach książki. Nie kopiowano natomiast bohaterów oryginału, wspomina się tylko, że być może niektóre z nich zobaczymy, ale najwyraźniej ekipa nie chce odkrywać wszystkich kart.

Serial Mgła będzie miał premierę 22 czerwca na Spike TV. Wcześniej o Mgle pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

Media

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto