Zaloguj

Zapowiedzi

Jesteś tutaj:Gorehound>Gry>Zapowiedzi>"Scorn" - zwiastun

"Scorn" - zwiastun

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oszałamiający wizualnie horror w pierwszej osobie.

Inspirowany mocno twórczością Gigera jak i również Beksińskiego (spójrzcie tylko na te wszystkie niesamowite struktury i istoty!) Scorn jest przygodówką, z elementami FPSa (ma być zarządzanie bronią i inwentarzem). Zwiedzimy nieprzyjazny świat wyglądający jak wyciągnięty ze snów (lub raczej koszmarów), dzielący się na kilka otwartych regionów. Każdy z nich będzie miał własny klimat, zamieszkujące go istoty oraz wyzwania postawione przed graczem.

Świat będziemy zwiedzać w dowolnej kolejności, jego struktura ma być otwarta. Gra ma prowokować do szukania odpowiedniego podejścia do każdego problemu, czy należy go rozwiązać siłowo, szukać obejścia, przekradać się, lub odnaleźć rozwiązanie w najbliższym otoczeniu.

Gra powstaje na najnowszej wersji silnika Unreal Engine i wg mnie wygląda obłednie, choć tutaj robotę robi głównie design. Nie widziałem nigdzie info, o tym czy gra będzie dostępna w VR, ale mam nadzieję, że twórcy to rozważą.

Odpowiadając na pytanie które zadacie sobie oglądając ostatnie sekundy trailera - tak, gra jest podzielona na dwie części, pierwsza pojawi się na Steam w 2017 roku.

 

Media

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto