Zaloguj

Plotki

Jesteś tutaj:Gorehound>Komiksy>Plotki>Doczekamy się nowego filmu "Spawn"?

Doczekamy się nowego filmu "Spawn"?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Twórca serii ma niemal gotowy scenariusz.

Todd McFarlane zdradził, że bardzo chce ruszyć temat ponownej ekranizacji swego dzieła. Podobno skończył juz pisać skrypt, teraz jeszcze musi go wyedytować, ponieważ jak na hollywoodzkie standardy jest według niego za długi. Twórca planuje też stworzyć historię dość kameralną, aby nie wymagała ogromnego budżetu, a także aby potencjalni producenci zgodzili się na to, aby on sam zajął się reżyserią adaptacji.

Todd wspomina, że ma zamiar doprowadzić do startu produkcji jeszcze w tym roku. "Mam zamiar wnieść go (Spawna) ponownie na wielki ekran, aby znów stał się istotną postacią (na rynku). I tak też się stanie" powiedział sam zainteresowany.

Czekam z zaciśniętymi kciukami, bo Spawn zdecydowanie bardziej trafiał w me młodzieńcze gusta niż Spiderman i X-Meni, ale pierwsza ekranizacja (z 1997 roku) zestarzała się w bardzo szpetny sposób .Szkoda też trochę, że seria nie poradziła sobie na polskim rynku i po 50 numerze została przerwana. W USA wliczając spinoffy i alternatywne historie, Spawn ukazuje się nieprzerwanie do dziś od 1992 roku.

Miejmy nadzieję, że dzięki niekończącemu się boomowi na ekranizacje komiksów Al Simmons dostanie kolejną szansę na zainstnienie, a w międzyczasie obejrzyjcie sobie niezwiązaną z newsem krótkometrażówkę zrobioną przez fanów, a reprezentującą rewelacyjny poziom.

Media

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto