Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Komiksy>Wiadomości>Lobo ma w końcu realną szansę na swój film

Lobo ma w końcu realną szansę na swój film

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znany jest już nawet scenarzysta.

Jest nim pan Jason Fuchs, który póci co napisał Epokę Lodowcową 4 i Piotruś: Wyprawa do Nibylandii. Warner Bros niedawno zatrudniło go do scenariusza Wonder Woman i według doniesień właśnie do Lobo.

Fuchs nie będzie wykorzystywał jednej z wielu wcześniejszych wersji skryptu. Ma go stworzyć od zera.

Jak nietrudno wydedukować, DC wyczuło ogromny potencjał ekranizacji przygód Ważniaka po sukcesie Deadpoola, który nie wstydząc się kategorii R zmiótł box officową konkurencję. Ten sukces zapewne też przetarł drogę do rebootu Spawna, o którym jakiś czas temu też wspominaliśmy.

Lobo pojawił się po raz pierwszy w latach osiemdziesiątych. Jest międzygalaktycznym łowcą nagród uwielbiającym używki, seks, cygara i bezmyślną przemoc. Aby być jedynym w swoim rodzaju wymordował swoją ojczystą planetę. Jest nieśmiertelny, nie tylko za sprawą tego, że jego rasa ma niesamowitą zdolność regeneracji, ale też dlatego, że w piekle go po prostu nei chcą. Jego przygody ociekają juchą i niebrednymi dowcipami, a on sam jest jedna z ciekawszych postaci w uniwersum DC. Na kartach komiksu przechodził wiele metamorfoz. Co znamienne, on akurat miał nad Wisłą sporo szczęścia, wiele komiksów z jego udziałem pojawiło się na naszym rynku.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto