Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Książki>Wiadomości>Edward Lee powróci na polskie półki

Edward Lee powróci na polskie półki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Król książkowej ekstremy ponownie poryje czytelnikom znad Wisły kopuły.

Groteska, obrzydlistwo, zepsucie i wyobraźnia sięgająca na stadia zwyrodnienia które nawet nie śniły się zwykłym czytelnikom i zapewne większości fanów horroru - tak można określić literaturę wychodzącą spod pióra tego dżentelmena. Nie da się przy okazji ukryć, że pióro ma on niesamowicie lekkie i pisze w stylu sprawiającym, iż nawet opis krwawej łaźni czyta się lekko i przyjemnie.

Niestety Lee nie miał wielkiego szczęścia na naszym rynku. Dotychczas wydawany przez Replikę, doczekał się spolszczenia trzech książek i kilku opowiadań, po czym słuch o nim zaginął. Nie obawiajcie się jednak, powróci do nas dzięki młodemu wydawnictwu Dom Horroru, które w ramach debiutu wyda zbiór opowiadań pod tytułem Wypuść Mnie, Proszę. Wśród nich znajdzie się Header - Początki, wprowadzenie do jednego z bardziej znanych dzieł pana Lee, Header.

Trzymam kciuki za Dom Horroru, aby nie sparzyli się na prozie ektremalnej, bo brak u nas takiej literatury. Jeśli nadal nie wiecie czego po zapowiadanej książce się spodziewać, zapraszam do naszej recenzji niesamowitej pozycji od Edwarda Lee, Sukkub (TUTAJ).

AKTUALIZACJA 29.10

Ruszyła przedsprzedaż ksiązki, na Allegro dostępnych jest 100 sztuk. Możecie kupić ją TUTAJ w niewysokiej cenie, 25 złotych. Zamawiajcie póki jest i dajcie wydawnictwu Dom Horroru lajka na zachętę.

Przy okazji, poznaliśmy pełny spis treści:

 1. Pani
 2. Kadłubek
 3. Pomyśl życzenie
 4. Stół
 5. Powiedziała "Śmierć"
 6. Niewłaściwy facet
 7. Postacie
 8. Przejażdżka
 9. Gówniany dom
 10. Skrawek papieru
 11. Header - początki

wypusc mnie prosze

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto