Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Książki>Wiadomości>"Poczęcie" Chase'a Novaka w lutym 2015

"Poczęcie" Chase'a Novaka w lutym 2015

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Debiut nowej książki jednego z mistrzów horroru

Alex i Leslie Twisden prowadzą udane życie. Świetne posady, luksusowy dom na Manhattanie, małżeństwo pełne pasji. Nie mają jednak dziecka, próbują bezskutecznie jednej metody za drugą, ale bez skutku. Pragnienie potomka staje się ich obsesją. Ostatnią szansą wydaje im się wyjazd do Słowenii, gdzie poddani są bolesnej i przerażającej procedurze, która przynosi efekt w postaci ciąży, jednak z przerażającymi konsekwencjami.

Dziesięć lat później bliźniaki Adam i Alice wychowywane są w miłości, jednak ich życie pełne jest tajemnic. Co noc ich sypialnie zamykane są na klucz, a z pokoju rodziców dochodzą coraz bardziej niepokojące, coraz bardziej przepełnione wrogością odgłosy.

Rodzeństwo postanawia poznać prawdziwą naturę ludzi, którzy ich wychowali. To co odkryją, sprawi, że będą musieli odrzucić wszystko co do tej pory wiedzieli o swoich rodzicach, a także wydostać się za wszelką cenę.

Poczęcie (oryg. Breed) zostało napisane w 2012 roku przez Scotta Spencera (pseudonim Chase Novak). Nie jest on autorem specjalizującym się w horrorze, pseudonim został przez niego wybrany tylko dla tego gatunku (póki co), jako Novak wydał Breed, oraz jego kontynuację Brood(2014).

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Replika. Planowany termin to luty 2015.

 

 

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto