Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Książki>Wiadomości>"NOS4A2" Joe Hilla zostanie zaadaptowane na serial

"NOS4A2" Joe Hilla zostanie zaadaptowane na serial

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stacja AMC spróbuje sił w tworzeniu serii o wampirach.

Deadline informuje, że AMC rozpoczęło prace nad zaadaptowaniem na serię TV jednej z bardziej znanych książek Joe Hilla (Locke & Key, Rogi) - NOS4A2. Po ogromnym sukcesie Żywych Trupów stacja przymierza na kolejny sezon serię z krwiopijcami w roli głównej. Umiarkowanie znany u nas Hill jest po drugiej stronie oceanu całkiem poważanym autorem, więc z pewnością widowisko otrzyma spory budżet.

Książka opowiada historię Victoria McQueen, ktora odkrywa niezwykły sposób na przenoszenie się w przestrzeni. Po pewnym czasie staje oko w oko z Nosferatu – upiorem porywającym dzieci. Choć doprowadza do jego ujęcia, po latach musi zmierzyć się z nim ponownie.

NOS4A2 była nominowana do nagrody Brama Stokera w 2013 roku w kategorii najlepszej książki. W oczekiwaniu na serial polecam ją sprawdzić, szczególnie w obecnym okresie, bo ma gwiazdkowe szmaczki. Rownież godnym polecenia produktem który trafil na polski rynek od Joe Hilla będzie nowela Rogi (zekranizowana przez Alexandre Aję rok temu, z Danielem Radcliffem w roli głównej) lub seria komiksów Locke & Key.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto