Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Książki>Wiadomości>Wydawnictwo Papierowy Księżyc wznowi "Dziewczynę z Sąsiedztwa"

Wydawnictwo Papierowy Księżyc wznowi "Dziewczynę z Sąsiedztwa"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jedna z najlepszych książek Jacka Ketchuma trafi ponownie na półki księgarni.

To, kolejne już, wznowienie tej targającej nerwy książki pojawi się 23 marca. Nie ma co owijać w bawełnę, jest to pozycja obowiązkowa dla fana literatury grozy, pokazująca jak wielkie zło może czaić się w pozornie normalnych domach i jak łatwo potrafi działać, gdy nikt na nie nie reaguje. Za wydawcą:

"Dziewczyna z sąsiedztwa to jedna z najsłynniejszych powieści grozy ostatnich lat, uznawana za jedną z najbardziej wstrząsających książek w historii literatury. To legendarna już opowieść o szaleństwie rodzącym się w ludzkim umyśle i o tym, jak to szaleństwo zaraża wszystkich wokół, jak infekuje niewinne umysły i prowadzi do eskalacji cierpienia, bólu i nienawiści.

Obok tej książki nie można przejść obojętnie. Dziewczyna z sąsiedztwa wstrząsa czytelnikiem do granic wytrzymałości i pozostawia w emocjonalnym szoku jeszcze przez długi czas po zamknięciu ostatniej strony.

Wstęp do książki napisał sam Stephen King, co będzie wielką gratką dla jego licznych fanów!

Przedmieścia. Ciemne ulice, przystrzyżone trawniki i przytulne domy. Miła, spokojna okolica. Jednak nie dla nastoletniej Meg i jej kalekiej siostry Susan. W domu Chandlerów, przy ślepej uliczce, w ciemniej, zawilgoconej piwnicy, Meg i Susan zdane są na łaskę kapryśnej i cierpiącej na ataki szału ciotki Ruth, którą szybko ogarnia szaleństwo. Szaleństwo, którym zaraża swoich trzech synów oraz całą okolicę. Jedynie jeden zatroskany chłopiec spróbuje oprzeć się złu zarażającemu niewinne umysły. Musi podjąć bardzo dorosłą decyzję i wybrać między miłością
i współczuciem, a pożądaniem i złem... Którą drogę wybierze?"

Jeśli wcześniej ominęła was ta lektura, w ostatnim tygodniu marca biegnijcie po swój egzemplarz.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto