Zaloguj

Zapowiedzi

Jesteś tutaj:Gorehound>Książki>Zapowiedzi>Nowy Ketchum od Repliki w 2015 roku

Nowy Ketchum od Repliki w 2015 roku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wydawnictwo Replika zapowiedziało wydanie w Polsce kolejnej pozycji od tego autora

Następną książką od Jacka Ketchuma będzie Przejażdżka, (oryg. Joyride, w UK i Japonii: Roadkill), po raz pierwszy wydana w 1994 roku.

Wydawnictwo nie dało jeszcze oficjalnego opisu, zatem z przekładu:

Wayne prowadzi listę przewinień. Dzieciaki, które uszkodziły jego płot, pies, który nasrał na jego trawnik, koleś krzywo gapiący się na niego w barze… Jeszcze im nie odpłacił, ale pragnienie jest coraz większe… Zastanawia się, czemu jeszcze tego nie zrobił. Jeszcze.

Carole nie chce tego robić, ale wygląda na to, że morderstwo będzie jedynym rozwiązaniem. Jedyny sposób by rozwiązac problem z jej eks… Na skąpanym słońcem zboczu gory, nad strumykiem, tam właśnie Carole zdobywa się na odwagę i rozwiązuje swój problem. Jej kochanek, Lee, ma kij baseballowy, ale ona poza kamieniem ma determinację i odpowiednią dozę desperacji aby zmiażdżyć mu czaszkę i zepchnąć z góry… Wayne świadkiem ich starcia… To najlepszy dzień jego życia… To pokazuje mu drogę jaką ma zmierzać. Drogę morderstw. A jego plan zakłada, że on, Carole oraz Lee wybiorą się tą drogą wspólnie przez jakiś czas…

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto