Zaloguj

Ciekawostki

Jesteś tutaj:Gorehound>Muzyka>Ciekawostki>Ghost - fotorelacja z koncertu (30.05.2016)

Ghost - fotorelacja z koncertu (30.05.2016)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zdjęcia z ostatniej pielgrzymki Papy i Ghouli.

Ten koncert był przekładany przez pół roku, ale w końcu wypalił. Ghost nawiedził warszawską Stodołę. Dał przy tej okazji niesamowite show, które trzeba zobaczyć na żywo.

Ich stylizowane na msze występy to coś niesamowitego, a ich prezencja na scenie oraz interakcja z publicznością tworzą przytłaczający wręcz klimat, który dopełnia scenografia, jaką stanowią satanistyczne witraże za plecami muzyków. Oczywiście Papa w połowie koncetru zmienił szaty papieskie na dostojny frak, jak to ma w zwyczaju podczas swej "trzeciej" kadencji ale nadal nie wyszedł z roli.

Wcześniej jednak wysłał przed scenę zakonnice z ghostowymi hostiami i winem (hostia jakby co smakuje jak normalny opłatek, a z tego co powiedział mój kolega, który załapał się na wino, to reprezentuje ono poziom dajmy na to Kadarki. Ale nie przepych chodzi, a o odgrywanie roli od początku do końca. Koncert wieńczyła płomienna przemowa na temat kobiecego orgazmu i Monstrance Clock - zestaw do którego zespół zdążył już przyzwyczaić fanów, zarazem zawsze "robiący robotę".

Setlista:

 1. Spirit
 2. From the Pinnacle to the Pit
 3. Stand by Him
 4. Con Clavi Con Dio
 5. Per Aspera ad Inferi
 6. Body and Blood
 7. Devil Church
 8. Cirice
 9. Year Zero
 10. Spöksonat
 11. He Is
 12. Absolution
 13. Mummy Dust
 14. Ghuleh/Zombie Queen
 15. Ritual
 16. Monstrance Clock

W ramach ciekawostki, Ghost supportował zespół Dead Soul, który postanowiliśmy sobie odpuścić i spędzić ten czas przy piwie. Najwyraźniej nic nas nie ominęło, bo według opinii ludzi, którzy go zobaczyli, występ był kiepski i częściowo z playbacku!

Zdjęcia nie robione lustrzanką bo tylko samobójca by z aparatem wbiegał w środek skaczącego tłumu, a pan ochroniarz nie był zbyt zadowolony z używania lampy, enjoy:

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto