Zaloguj

Muzyka

Jesteś tutaj:Gorehound>Muzyka>Plotki>Nowy album Slipknot gotowy w 98%?

Nowy album Slipknot gotowy w 98%?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tak twierdzi wokalista.

Corey Taylor oznajmił w wywiadzie dla Full Metal Jackie, że kolejny album od Slipknot pojawi się już niebawem, a ukończono, jego zdaniem już 98% pracy nad płytą.

Jestem na etapie, kiedy udaję się do studia i odsłuchuję, aby stwierdzić, czy jest coś jeszcze do poprawki. Ale tak, zbliża się wielkimi krokami. Zostało jeszcze miksowanie i postaramy się wypuścić go już niebawem. Niedługo usłyszycie wielkie nowiny. Już za moment. To naprawdę wszystko co mogę teraz potwierdzić. Jeśli coś o nas można powiedzieć to to, że skrupulatnie realizujemy nasz plan. A jest on taki, że powoli ale skutecznie sprawimy, że ludzie potracą głowy w ciągu kolejnych kilku miesięcy pozwalając by trochę wiadomości wyciekło tu, trochę tam.

Nie licząc składanki Antennas To Hell z 2012 roku, ostatni raz od Slipknot dostaliśmy coś bardzo dawno temu, bo w 2008. Po wydaniu All Hope Is Gone zmarł basista, Paul Gray (24.05.2010), jego miejsce w 2011 roku przejął Donnie Steele, wchodzący w pierwotny skład zespołu. Na przełomie 2013 i 2014 z grupy odszedł perkusista Joey Jordison.

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto