Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Muzyka>Wiadomości>Reaktywacja Projektu Snuff Musick Entertainment

Reaktywacja Projektu Snuff Musick Entertainment

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pamiętacie inicjatywę NET-Labelu Snuff MuSick Entertainment? Nie wiele z niej wyszło pomimo kilku prób i w zasadzie została ona zapomniana.

Tym razem na spokojnie zaczęliśmy zupełnie od początku – pod szyldem Horrorcore.pl nagrywa na prawdę znacząca ilość ludzi, dlatego czemu by po tych prawie czterech latach nie zbić tego w label? Po rozmowach doszliśmy do wniosku, że tak – damy radę! I tak prezentujemy zupełnie nową odsłonę naszego NET-Labelu – nowa strona internetowa, kanał Horrorcore.pl od teraz nazywa się Snuff MuSick Entertainment, gdzie będą trafiać wszystkie materiały naszych ludzi. Te, które nie są stworzone w stylistyce horrorcore i pochodnych promowane są na własną rękę przez autorów, a ci, którzy ze względu na zawyżone wymagania nie chcieli dołączyć do projektu, nadal pozostają pod patronatem medialnym portalu Horrorcore.pl – tak więc wszystko pozostaje w rodzinie.

Informacje znajdziecie na nowej stronie, która została stworzona na subdomenie portalu, żeby wszystko ładnie się uzupełniało. Niebawem konkursy z nagrodami z okazji startu nowej/starej inicjatywy, tak więc bądźcie czujni. Zapraszamy także chętnych do współpracy i podsyłania wiadomości na nasze skrzynki mailowe. Od dzisiaj nie jesteśmy jedynie portalem informacyjnym, a w przyszłości szykują się kolejne zmiany!

http://www.snuffmusick.horrorcore.pl

https://www.youtube.com/snuffmusickentertainment

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto