Zaloguj

Wiadomości

Jesteś tutaj:Gorehound>Muzyka>Wiadomości>Gangsta Boo opowiada co z nowym albumem Da Mafia 6ix i "Witch"

Gangsta Boo opowiada co z nowym albumem Da Mafia 6ix i "Witch"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kto pojawi się na nadchodzących produkcjach?

Na pewno Juicy J, który był ostatnio skupiony na rozwoju solowej kariery. W wywiadzie dla Billboard raperka przyznała, że pracują nad nadchodzacym albumeme nawet będąc w trasie. Juicy J ma pojawić się na krążku, ale musi także znaleźć czas na dogranie się, gdyż sam obecnie podróżuje z własną trasą koncertową.

W międzyczasie, w tym miesiącu pojawi się album Witch nagrany przez Boo wspólnie z La Chat. 

“Zaczynało się jako mixtape, ale rozrosło i w końcu trafi do sklepów i na iTunes,” mówi Gangsta Boo. “Fani od zawsze oczekiwali od nas tej kolaboracji, ludzie myśleli że mamy ze sobą beef. Wypuszczony zostanie singiel w którym udziela się Mia X, Bitchy, wyprodukowane przez innego członka Da Mafia 6ix,  DJ'a Paula.”

Materiał jest  “gangsterski” i nie “dla uroczych dziewczynek”, jak dodaje: “Witch jest mroczne i mistyczne. Wszyscy wiedzą, że jestem szaloną i hardcorową raperką, traktuję to jak aktorka w strasznym filmie. Niektórzy lubią komedie, inni dramaty, ja lubię horror. Pokazuję to w mojej muzyce.”

Obecnie można już się zaznajomić z klipem bo kawałka On That, do którego nakręcono teledysk, a w którym gościnnie pojawia się Lil Wyte.

 

 

Polecamy

Zaloguj lub Załóż konto